2. oktobra 2024

No comments

V Knjižnici A. T. Linharta Radovljica smo 15. sezono bralne akcije Ta veseli knjižni svet na prvem torkovem večeru te jeseni otvorili s slavno skladbo skupine Faraoni Mi, ljudje, smo kot morje. In to z očitnim razlogom. Letošnja tema bralne akcije je namreč morje.

Če smo v prejšnjih letih bralke in bralce vabili k spoznavanju različnih držav ter njihovih kultur in smo se lani posvetili samo domačim krajem in ljudem, se letos z izborom več kot 100 naslovov podajamo na morje.

Z zgibanko, ki je objavljena tudi na spletni strani knjižnice, vabimo k sodelovanju vse, ki bi se radi potopili v morje besed in na valovih domišljije spoznali pestrost letošnjega izbora.

Bralke in bralci, ki boste od 1. oktobra 2024 do 30. aprila 2024 prebrali vsaj sedem del, bomo ob zaključku akcije podelili priznanje in nagrado.

Barbara Klinar